•    Milí klienti nášho centra,

Vážení rodičia, pedagógovia, odborní zamestnanci.

Pozdravujeme Vás v novom školskom roku, ktorému môžeme dať prívlastok OHĽADUPLNÝ.

V duchu vzájomnej ohľaduplnosti sme otvorili brány nášho centra a vytvorili pravidlá fungovania v najbližšom období.

1. Chceme Vám pomôcť
          • Odbornú činnosť – diagnostickú, terapeutickú i poradenskú vykonávame v súlade s opatreniami ÚVZ SR
          • V priamom kontakte budeme prednostne poskytovať urgentnú starostlivosť
          • Poradenstvo naďalej zabezpečujeme aj DIŠTANČNOU FORMOU (telefón, e-mail, videochat)
          • V odôvodnených prípadoch (začínajúce ľahké ochorenie, rekonvalescencia po chorobe, prípadne akékoľvek obavy spojené s možným ochorením, raná intervencia...) vieme aj terapeutickú činnosť zabezpečiť dištančne po vzájomnej dohode. Termín terapie neprepadne, len sa navzájom spojíme iným spôsobom.

1. Chráňme sa vzájomne
          • Vyšetrenia budú prebiehať na základe telefonického dohovoru a vopred stanoveného časového harmonogramu, preto Vás prosíme o dochvíľnosť  a rešpektovanie preventívnych epidemiologických opatrení
          • Do budovy vstupujte len s rúškom prekrytými hornými dýchacími cestami
          • Pri vstupe prebehne dezinfekcia rúk meranie telesnej teploty dieťaťa a rodiča bezdotykovým teplomerom
          • Zamestnankyni centra odovzdáte vyplnené čestné vyhlásenie ohľadom Covid 19 i ďalšie dokumenty potrebné k vyšetreniu, ktoré si môžete vopred stiahnuť, vytlačiť a priniesť vyplnené, prípadne ich vyplníte priamo na mieste.

Dokumenty nájdete na stránke : zsisplc.edupage.org

• Do budovy môže  s dieťaťom vstúpiť len jedna dospelá osoba
          • Po začatí diagnostiky Vášho dieťaťa je vhodné počkať ho vo vonkajších priestoroch centra, cudzím osobám je voľný pohyb v budove zakázaný

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Tešíme sa na Vás a veríme, že so vzájomnou OHĽADUPLNOSŤOU všetko zvládneme v plnom zdraví.

Tím CŠPP