• Oznam pre rodičov, ktorí prichádzajú do  logopedickej poradne s cieľom vyhodnotenia TEKOSU – dotazníka, ktorí dostali u svojho pediatra.

Vzhľadom na plynulý priebeh chodu logopedickej poradne Vás prosíme:

1. Vami vyplnený dotazník TEKOS je potrebné odovzdať sociálnej pracovníčke Renátke Novenkovej (Spojená škola internátna, Karola Supa 48, Lučenec, tel.: 0911 941 273 ), ktorá spomínaný dotazník prevezme, s Vami vyplní potrebnú dokumentáciu a spomínaný dotazník doručí  na vyhodnotenie logopédke CŠPP.
          2. Po vyhodnotení  dotazníka Vás budeme telefonicky kontaktovať, dohodneme si termín stretnutia, na ktorom Vás oboznámime so závermi vyhodnotenia dotazníka a dohodneme ďalší postup.
          3. Závery z vyhodnotenia TEKOS-u odovzdáte odosielajúcej pediatričke.

Za porozumenie ďakujeme.

• Aj keď sme sa nemohli stretávať, nezabudli sme na Vás - Dr. Herza
    • Rozlúčka - motýliky
    • Športové popoludnie motýliky