• Dotazník

• Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás požiadať o vyplnenie dotazníka, ktorým chceme zistiť Vaše názory na kvalitu  našich základných škôl a materskej školy. Naším cieľom je vytvárať čo najlepšie podmienky pre výchovu a vzdelávanie Vašich detí. To nie je možné bez poznania a rešpektovania Vašich názorov.

Dotazník je anonymný, jeho vypĺňanie je dobrovoľné. Výsledky využijeme na skvalitnenie práce našej školy.

Dotazník je možné vyplniť v termíne do 7. júla 2019. Pre vstup do dotazníka použite tlačidlo dotazník heslo, ktoré Vám oznámia učitelia Vašich detí. Dotazníky sú osobitne pre základnú školu a pre materskú školu.

Ďakujeme Vám za Váš čas a vyplnenie dotazníka.

PhDr. Lenka Hricová

Dotazník pre Základnú školu                                                                   Dotazník pre Materskú školu

• Dominik Čaba
      • dcaba.ssilc@gmail.com