• Imatrikulácia 2019

• Dňa 2. októbra 2019 sa v spoločenskej miestnosti školy konala slávnostná imatrikulácia. Aby sa noví žiaci stali plnohodnotnými vzornými žiakmi a žiačkami, museli splniť niekoľko disciplín. Disciplíny boli športového charakteru  - triafanie loptičiek do kužeľov, slalom na podložke, hra s balónmi; boli zamerané aj na jemnú motoriku – triedenie korálok; a žiaci si tiež potrápili hlavičky hádankami. Po absolvovaní všetkých disciplín zložili imatrikulačný sľub a boli pasovaní za právoplatných vzorných žiakov a žiačky našej školy. Prehlásili, že sa budú svedomito učiť, slušne sa správať, dbať na čistotu, pomáhať spolužiakom a vážiť si pani učiteľky a pani vychovávateľky. Svoj sľub potvrdili podpísaním sa imatrikulačný plagát. Na záver žiakov čakala sladká odmena v podobe koláčikov a cukríkov a na pamiatku dostali pasovací dekrét a odznaky v tvare lôpt a smajlíkov.