• Záujem o AG testy pre školský rok 2022/23 – informácia pre rodičov

Vážení rodičia,

ministerstvo školstva už teraz pripravuje bezpečný návrat žiakov do škôl po prázdninách v súvislosti s ochorením Covid-19.

Opäť máte možnosť získať pre svoj deti AG samotesty. Upozorňujeme Vás však, že v prípade, ak o tieto samotesty požiadate, budete povinní v prípade výskytu Covid-19 testy používať a nahlasovať každé vykonanie AG samotestu podľa inštrukcií MŠVVaŠ SR.

V prípade záujmu o tieto AG samotesty je potrebné do piatku 3. júna 2022 (najneskôr do pondelka 6. 6. 2022 ráno):

• vypísať, podpísať a odovzdať triednej učiteľke lístok o záujme o AG samotesty pre svoje dieťa (je na druhej strane tohto listu) alebo
        • podpísať záujem na zozname u triedneho učiteľa / učiteľky alebo
        • označiť záujem o AG testy v Edupage alebo
        • poslať triednej učiteľke/ triednemu učiteľovi e-mail s textom:

Mám záujem o AG samotesty pre môjho syna (dcéru):  meno a priezvisko, trieda. Som si vedomý/ vedomá podmienok používania testov. Meno a priezvisko zákonného zástupcu. Dátum: ................................

U budúcich prípravkárov a úplne nových prváčikov je termín do 22. júna 2022. Záujem viete vypísať a v budove na ulici K. Supa u p. Mészárošovej.

Po uvedených termínoch už nemôžeme meniť počty.

Ak nemáte záujem, jednoducho nám nič nemusíte nahlasovať ani podpisovať.

AG samotesty si budete preberať na konci školského roka (bude si potrebné osobne prísť), v B. Bystrici by sme ich mali dostať najneskôr 28. júna. Rodičia prípravkárov a nových prváčikov si samotesty preberú na začiatku prázdnin.

1. 6. 2022

Záujem o AG samotesty