Oznámenie

Na škole máme viacero prípadov ochorenia covid-19 u zamestnancov aj u žiakov. Nachádzame sa v tzv. červenej fáze školského semaforu.

Prosíme rodičov, aby venovali zvýšenú pozornosť zdravotnému stavu svojich detí ako aj zdravotnému stavu ostatných rodinných príslušníkov. V prípade výskytu príznakov ochorenia (ako nádcha, kašeľ, zvýšená teplota apod.) prosíme, aby sa deti preliečili doma a poprípade absolvovali domáci samotest alebo iný AG test. Pomôžete nám tak obnoviť a najmä udržať vyučovanie v škole.

Upozorňujeme na skutočnosť, že rúška ostávajú povinné v spoločných priestoroch a na vyučovacích hodinách, kde sú spolu deti z rôznych tried (napr. ETV a NAV).

Podľa potreby pristúpime k organizačným zmenám vo vyučovaní TSV.

Lučenec, 12. 10. 2021                                                              vedenie školy