LETNÉ TÁBORY ANGLIČTINY – júl a august 2022

Medzinárodná akreditovaná jazyková škola v Lučenci LEVEL ponúka týždenné letné tábory anglického jazyka pre žiakov I. a II. stupňa základných škôl.

Základom bude konverzácia so slovenským i americkým lektorom, výlety na hrad vo Fiľakove a na Šomošku, návšteva kúpaliska v Krtíši.

Po celý čas budú žiaci konverzovať v angličtine o prostredí, kde sa budú nachádzať.

Obedy budú zabezpečené v parku v reštaurácii Biela Labuť.

Denný 5-dňový tábor bude v čase od 8:00. do 16:00. hod.

Všetci absolventi získajú akreditovaný certifikát A1, A2, B1, B2, C1, C2 podľa stupňa vedomostí.

V jednej skupine bude 5 žiakov rovnakého veku (nemiešame začiatočníkov s pokročilými!).

Poplatok za 5-dňový kurz so študijným materiálom, výučbou, lístkami na hrad, na kúpalisko, obedmi a s akreditovaným certifikátom je 120,- EUR.

Info a prihlášky: PaedDr. Katarína Tóthová, LEVEL

levelaj@gmail.com

FB: Katarína Liščáková Tóthová

FB: Level jazyková škola Lučenec

Pre veľký záujem odporúčame prihlásiť sa včas.