• Kuchárik

Zodpovedný vedúci: Mgr. Dominika Ševčíková

Charakteristika krúžku:

Kuchárik je záujmový krúžok, kde si žiaci môžu vyskúšať prípravu rôznych jedál a nápojov. Je zameraný na získavanie základných zručností pre praktický život, rozvíjanie tvorivých schopností, zručností a talentu. Žiaci môžu predviesť alebo získať pozitívny vzťah k jednoduchej estetickej úprave jedál a preukázať vzťah k ľudovej kultúre a tradíciám. Zámerom krúžku je tiež kultivovať základné a sebaobslužné návyky a dodržiavanie zásad zdravej výživy. Snažíme sa o podporu spolupráce v skupine, utužovanie priateľstiev a celkovú pozitívnu atmosféru.

• Aj keď sme sa nemohli stretávať, nezabudli sme na Vás - Dr. Herza
    • Rozlúčka - motýliky
    • Športové popoludnie motýliky
    • Motýliky doma