ZŠ pre žiakov so SP na ulici Karola Supa 48

Našim cieľom je vybudovať progresívnu špeciálnu školu, ktorá je svojim školským vzdelávacím programom, používanými výchovno-vzdelávacími metódami a komplexnými poradenskými službami smerovanými na deti a žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, na ich rodičov, zameraná na  rozvoj ich  schopností a zručností s cieľom poskytnúť základ pre ich budúce vzdelávanie, profesijný a osobný život.

Pre bližšie informácie kliknute na tento odkaz: ZŠ pre žiakov so SP

• Aj keď sme sa nemohli stretávať, nezabudli sme na Vás - Dr. Herza
    • Rozlúčka - motýliky
    • Športové popoludnie motýliky