• Poďakovanie

• POĎAKOVANIE

Milí rodičia, sponzori a dobrovoľní darcovia,

dovoľte mi srdečne sa Vám poďakovať za to, že sme spoločne zvládli rekonštrukciu   priestorov šatní v materskej škole. Sme Vám vďační za to že, deti majú krajšie a hygienickejšie prostredie, ktoré zabezpečuje potreby Vašich detí. V prvom rade sa chcem poďakovať p. Haškovej. Na jej podnet sa zorganizovala zbierka na prestavbu šatní pre deti v MŠ. Ďakujeme jej za zabezpečenie sponzora  - firma Stavmonta s. r. o, ktorá vymaľovala šatne a upravila podlahu v šatni v spolupráci s iným sponzorom. P. Hašková pre nás zabezpečila aj firmu Woodian, ktorá v krátkom čase na mieru vyrobila uzamykateľné skrinky. Ďalším piatim sponzorom ďakujeme za nové radiátory a nový koberec. Ostatným rodičom a sponzorom – Stringo, s. r. o, GN-FS, s. r. o, Jakomat s r. o., p. starostke obce Gregorova Vieska ďakujeme za hodnotné finančné dary­. Ďakujeme aj obyvateľom obce Ružiná za dobrovoľné finančné príspevky.

Mgr. Zdenka Cirjaková

zástupca riaditeľa