• Žiadosť o sponzorský príspevok

• Vážení priatelia!

Naša škola bola poverená Ministerstvom školstva, vedy a výskumu a športu SR organizovaním 54. ročníka Celoštátnych športových hier sluchovo postihnutých žiakov. Na tomto podujatí sa zúčastní 6 škôl zo Slovenska. Každú školu bude reprezentovať 10 žiakov v sprievode 2 vedúcich.

Ako organizátor 54. ročníka CŠH pre sluchovo postihnutých žiakov by sme chceli vytvoriť pre športovcov priaznivú atmosféru, bohatú na športové a kultúrne zážitky, aby sa cítili v našom meste čo najlepšie a aby im ostali na Lučenec len tie najlepšie spomienky.

Aj preto sme sa rozhodli obrátiť sa na Vás so žiadosťou o sponzorský príspevok. Uvítame Vašu finančnú alebo vecnú podporu, ktorou môžete prispieť k úspešnému priebehu tohto, pre sluchovo postihnutých žiakov tradičného a výnimočného, podujatia. V prípade, že sa rozhodnete akoukoľvek formou podporiť našu školu, prosíme, obráťte sa priamo na Mgr. Poltársku, zástupkyňu riaditeľky školy (047/ 451 18 56, 047/433 14 59), prípadne na riaditeľku školy, ktoré Vám poskytnú bližšie informácie. Svoj príspevok môžete poskytnúť na základe Darovacej zmluvy.

Žiadosť o sponzorský príspevok SP 2018.docx

Darovacia_zmluva_2018_CSH.docx

• Aj keď sme sa nemohli stretávať, nezabudli sme na Vás - Dr. Herza
      • Rozlúčka - motýliky