Prerušenie prevádzky školy

Oznam:

Prerušenie prevádzky školy

Od piatka 12. februára 2021 je prerušená prevádzka Spojenej školy internátnej z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19.

Žiaci základnej školy majú v piatok 12. 2. 2021 online vyučovanie v podobe, v akej bolo do konca minulého týždňa.

Na budúci týždeň (15. -19. 2. 2021) sú jarné prázdniny.

Žiaci a zamestnanci, ktorí boli v priamom kontakte, sú v 14-dňovej karanténe, o ktorej boli informovaní. Absolvovať test je odporučené cca 8. deň karantény. Trvanie karantény pokračuje aj po negatívnom výsledku testu až do 14. dňa.

Všetkým odporúčame sledovať zdravotný stav a  kontaktovať lekára, najmä v prípade výskytu príznakov

O obnovení prevádzky školy Vás budeme informovať. Prevádzku obnovíme v súlade s usmernením RÚVZ a podľa personálnych možností školy. Ak to bude potrebné a možné, budeme od pondelka 22. februára 2021 pokračovať v dištančnom vzdelávaní.

Prajeme Vám, aby nasledujúce dni prebehli podľa možností pokojne a bez ťažkostí.