- Diana ÁrvaiováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-AU-5
- Mgr. Zdenka CirjakováZástupkyňa
- Mgr. Sylvia CsöbönyeiVychovávateľka
- Mgr. Tatiana DankováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-NKS-2
- Ing. Ján DebnárUčiteľ
- Mgr. Lucia EgedováUčiteľka
- Lenka GálikováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-AU-7
- Mgr. Vlasta HadrabováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.AS
- Iveta HilšerováVychovávateľka
- Mgr. Sidónia HindulákováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.AS
- PhDr. Lenka HricováRiaditeľka
- Ivana Imrovičováasistent učiteľa
- Mgr. Vanda JanštováUčiteľka - ŠMŠ
- Mgr. Jozef JurigaUčiteľ
- Mgr. Andrea KatriňákováUčiteľka
Triedna učiteľka: PRÍPR.C
- Mgr. Juraj KeľoUčiteľ
- Mgr. Drahomíra KlejováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.B
- Mgr. Adriana KohútováVychovávateľka
- PaedDr. Martina KortišováUčiteľka
Triedna učiteľka: VII.AS
- Monika SacherováUčiteľka - ŠMŠ
- Ivana KulišiakováVychovávateľka
- Mgr. Valéria KyseľováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.A
- Mgr. Martina LackováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.B
- Jana LíškováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-AU-6
- Mgr. Roman ĽuptákUčiteľ
Triedny učiteľ: VIII.AS
- Mgr. Andrea MalatincováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.B
- Mgr. Katarína MalatincováUčiteľka
- Mgr. Viktória MalatinskáUčiteľka
Triedna učiteľka: V.B
- Mgr. Iveta Melicherčíkováasistent učiteľa
- Mgr. Miroslava MoravčíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: VIII.B
- Mgr. Margareta MužíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: PRÍPR.A
- PhDr. Gabriela NovodomskáUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.C
- Mgr. Romana ObročníkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Henrieta OndrušováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.AS
- Mgr. Adriana PohorelcováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.B
- Mgr. Adriana PoltárskaZástupkyňa
- Andrea PredmeskáVychovávateľka
- PaedDr. Ivana SalajováUčiteľka
Triedna učiteľka: PRÍPR.B
- Miroslava SekerešováVychovávateľka
- Anna Slatinskáasistent učiteľa
- Mgr. Katarína StrnováUčiteľka - výchovný poradca
Triedna učiteľka: IX.AS
- Mgr. Jaroslav ŠtetkaVychovávateľ
- Bc. Ľubica SlovákováVychovávateľka
- Mgr. Eva ŠvantnerováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-NKS-4
- Bianka TóthováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-AU-8
- Mgr. Erika TóthováZástupkyňa
- Mgr. Eva VaňováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.AS
- Eva VargováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-NKS-3
- Aneta Angyalováasistent učiteľa
- Mgr. Ivana JahodníkováUčiteľka
Triedna učiteľka: VI.A
- Mgr. Eva KarásekováUčiteľka - ŠMŠ
- Lenka Koštialikováasistent učiteľa
- Mgr. Iveta MelicherčíkováVychovávateľka
- Mgr. Katarína MihályováUčiteľka - ŠMŠ
Triedna učiteľka: ŠMŠ-NKS-SP-1
- Mgr. Slavomíra NovohradskáVychovávateľka
- Jana RechtoríkováVychovávateľka
- Estera Schvantnerováasistent učiteľa
- Bc. Dominika AdámekováVychovávateľka
- Mgr. Štefánia ElekováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.C
- Zuzana HrnčiarováVychovávateľka
- Bc. Zuzana Kočalková JuríkováUčiteľka - ŠMŠ
- Lenka KoštialikováVychovávateľka
- Lesana KrňanováUčiteľka - ŠMŠ
- Andrea Mezőová PálováUčiteľka - ŠMŠ
- Mgr. Romana RubintováUčiteľka - ŠMŠ
- Bc. Erika Volzsovárováasistent učiteľa
- Bc. Erika VolzsovárováVychovávateľka