• ŠI a ŠKD na ulici Karola Supa 48

• naším cieľom je umožniť deťom umiestnenie v ŠKD pre zlepšenie výchovno-vzdelávacích výsledkov. Nakoľko sú to deti s narušenou komunikačnou schopnosťou a so sluchovým postihnutím, vyžadujú si špeciálno-pedagogický prístup zameraný na korekciu NKS a socializáciu správania a vzťahov u detí.
          • výchovný program ŠKD sa orientuje na dodržiavanie princípov etickej výchovy a VMR kde sa deti oboznamujú s problematikou nebezpečenstva komerčného sexuálneho zneužívania detí a ochrany pred ním.
          • pravidelnou a systematickou výchovnou prácou na základe výchovného programu  formou rôznych činností zabezpečujeme, aby sa deti vyhli sociálno-patologickému ohrozeniu e eliminovali sme poruchy správania a sociálneho vyčlenenia žiakov.
          • podporujeme rozvoj talentovaných detí.

Pre viac informácíí kliknite na tento odkaz: ŠI a ŠKD