• V roku 2018 sa do iniciatívy ErasmusDays zapojilo 39 krajín s 1 435 podujatiami, ktorých hlavným cieľom bolo informovať o možnostiach programu Erasmus+ a poukázať na jeho dopad na základe skúseností množstva škôl a vzdelávacích inštitúcií. Tento rok je našim spoločným úsilím prezentovať program Erasmus+ počas októbra aj na Slovensku, poukázať na jeho rozmanitosť a predstaviť jeho výsledky – a kto by to vedel lepšie ako VY, školy, inštitúcie a organizácie, ktoré úspešne realizovali vlastné projekty a získali jedinečné zážitky a skúsenosti z medzinárodnej spolupráce!

Ďakujeme za Vašu snahu a úsilie vkladané do prípravy podujatí v rámci ErasmusDays.

Lucia Foltýnová

Komunikačno-organizačný pracovník

Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu |

National Agency for Erasmus+ Programme for Education and Training Sectors

SAAMS - Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu |

SAAIC - Slovak Academic Association for International Cooperation

A v roku 2019 sa do iniciatívy ErasmusDays zapojí aj naša škola.

Kedy?   -  10. októbra 2019 o 14:00 hod

Kde- ZŠ pre žiakov s NKS, Dr. Herza 6, Lučenec

Ako?     - Prezentáciou fotiek a "British Quirks“

„ PROJEKT ERASMUS+ A MY V ANGLICKU “

Prezentácia fotiek z absolvovanej mobility v Spojenom kráľovstve, v meste Cambridge. Priblíženie kultúry danej krajiny a netradičných zvykov Angličanov - "British Quirks“ .