• CELOŠKOLSKÉ ZDRUŽENIE RODIČOV

•             Dovoľujeme si pozvať Vás na celoškolskú a zároveň členskú schôdzu Základnej organizácie Rady rodičov  pri našej škole, za školský rok 2019/2020.

Zasadnutie sa bude konať dňa 26. septembra 2019 (štvrtok)  o 15 30 hod. v spoločenskej sále školy na Ul. Karola Supa 48.

PROGRAM:

1. Otvorenie
            2. Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach školy a školského zariadenia za školský rok 2018/2019. Prerokovanie hlavných cieľov  školy na školský rok 2019/2020.

Ref: riaditeľka školy

1. Predloženie Plánu práce výboru Rady rodičov na školský rok 2019/2020 na odsúhlasenie.

Predkladá: členka výboru   rodičov

1. Prerokovanie Školského poriadku Spojenej školy internátnej zariadenia na školský rok 2019/2020.

Referujú: zástupkyne riaditeľky školy

1. Vykonanie voľby dvoch zákonných zástupcov detí a žiakov do Rady školy – z dôvodu doplnenia členov (ukončenie členstva v Rade školy).

Ref.: riaditeľka školy, predsedníčka Výboru rodičov

1. Správa o čerpaní rozpočtu ZRŠ za školský rok 2018/2019 a návrh na čerpanie rozpočtu ZRŠ na školský rok 2019/2020.

Predkladajú: Mgr. A. Poltárska

Mgr. E. Tóthová

Mgr. Z. Cirjaková

1. Diskusia, schválenie uznesení,  záver

Písomný návrh na kandidátov treba doručiť do podateľne školy na ulici Karola Supa 48 v termíne do 25. septembra 2019 (streda) do 12,00 hod.. K návrhu je potrebné doložiť písomný súhlas kandidáta na člena Rady školy – bez súhlasu návrh nebude možné akceptovať.

PhDr. Lenka Hricová, riaditeľka  školy                                                 Výbor rodičov

• Aj keď sme sa nemohli stretávať, nezabudli sme na Vás - Dr. Herza
      • Rozlúčka - motýliky
      • Športové popoludnie motýliky