• Zoznam pomôcok potrebných do prípravného ročníka

• Vážení rodičia!

V školskom roku 2018/2019 nastúpi Vaše dieťa do prípravného ročníka  ZŠ pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou internátnej.

Nástupom do školy  03. 09. 2018 o 8.00 hod. sa z Vašich detí stanú školáci, t. j. začnú si plniť povinnú školskú dochádzku.

Zoznam pomôcok potrebných do prípravného ročníka dostali rodičia k dispozícii v jarných mesiacoch. Objednané pomôcky dostanú Vaše deti v prvý školský deň.

Ďalej je potrebné im zabezpečiť:

• aktovka
            • peračník
            • prezuvky do školy, vešiak do šatne

TV ( v taške resp. vo vrecúšku) – tepláková  súprava, tričko, trenírky, biele ponožky, tenisky s bielou podrážkou

VV (v taške resp. vrecúšku), plášť (staré tričko, košeľa), malý gumený obrus

Logopedické vrecúško: bublifuk, balóny -3 ks,

Hygienické potreby:  tekuté mydlo, uterák, toaletný papier - 4ks, hygienické vreckovky – balenie, servítky – balenie.

Deťom sa bude objednávať pracovný zošit EĽKONIN a Škola pozornosti, ktorých  cena je spolu                     22,- €. Ďalšie poplatky budú za ZRŠ, poistné proti krádeži, poplatok do triedneho fondu a mesačný poplatok za školský klub. O výške poplatkov budete informovaní pri nástupe dieťaťa do školy.

Žiaci 1. až 3. ročníka, ktorí si pomôcky ešte neobjednali, dostanú 3. septembra zoznam potrebných vecí a pomôcok od triednych učiteliek.

Škola zabezpečí objednané pomôcky v priebehu 1. školského týždňa.

Všetky ďalšie dôležité informácie Vám poskytnú triedne učiteľky a vychovávateľky 3. septembra.

Tešíme sa na našich nových žiakov a na spoluprácu s Vami, milí rodičia.

Mgr. Erika Tóthová

zástupkyňa riaditeľky