• A je to tu J

Už poznáme finalistov J

Žiaci prvého, druhého, tretieho a štvrtého ročníka základných škôl na Slovensku sa mohli aj v tomto neštandardnom školskom roku, ktorý je poznačený karanténami a dištančným vzdelávaním, prihlásiť do celoslovenskej čitateľsko-výtvarnej súťaže s názvom Čitateľský oriešok 8. Najväčšiu súťaž, ktorá už po ôsmy raz rozvíja u žiakov čítanie s porozumením a fantáziu, prinieslo do slovenských škôl odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko spolu so svojimi partnermi.

Všetkým zúčastneným patrí veľká vďaka.

Veľmi nás potešilo, že aj žiaci našej školy postúpili do finále.

Postupujúce práce sa teraz budú uchádzať o hlasy vo verejnom hlasovaní na facebookovom profile RAABE. Žiaci, učitelia, rodičia, starí rodičia, kamaráti a všetci známi tak svojím lajkovaním môžu podporiť mladých autorov kresieb. Práce s najväčším počtom lajkov v rámci verejného hlasovania získajú hodnotné ceny. Ale POZOR! Nezávisle od verejného hlasovania bude prebiehať aj posudzovanie kresieb profesionálnymi výtvarníkmi, ktorí z každého ročníka vyberú trojicu kresieb. Aj ich autori budú odmenení cenami. Výtvarníci tiež vyberú víťazov aj spomedzi žiakov špeciálnych tried a špeciálnych základných škôl, ktorých výtvory posudzujú v samostatnej kategórii.

POD OBRÁZKOM KLIKNITE  NA  ,,HLASUJTE" TO VÁS PRESMERUJE NA FACEBOOK KDE STAČÍ DAŤ LIKE NA FOTKU

Hlasujte                                               Hlasujte

Hlasujte                                             Hlasujte