• Akcie

• Vystúpenie v DSS Ambra

Dňa 26.10.2017 o 10.00 z príležitosti mesiaca úcty k starším vystúpili naši škôlkari zo Špeciálnej materskej školy internátnej v DSS Ambra, aby tak spríjemnili jedno krásne jesenné dopoludnie dedkom a babkám v tomto zariadení. Okrem milého hmotného darčeka- srdiečka,  dostali dôchodcovia aj nehmotný darček v podobe malého folklórneho vystúpenia, ktorý odmenili potleskom. Veru nejednému sa aj slza zaleskla v oku, ale našim malým škôlkárom venovali úsmev a pohladenie. Želáme im ešte veľa veľa zdravia.

Silvia Golianová

Učiteľka ŠMŠI

Rozlúčka so škôlkou

Tak ako každý rok, aj tento sa so škôlkou lúčili naši predškoláci.

Po folklórnej časti, kedy si deti poslednýkrát zatancovali a zaspievali na ľudovú nôtu, nastal čas na slávnostné lúčenie. Pani učiteľka Silvia Golianová prečítala všetkým deťom častušky a zároveň sa premietala prezentácia, kde rodičia mohli vidieť, aký bohatý program a množstvo aktivít mohli ich deti počas absolvovania našej materskej školy zažívať.

Potom sa deti s kamarátmi a pani učiteľkami rozlúčili básničkami a pesničkami. Mladší kamaráti tiež nezaostávali a „zaželali im veľa sily, aby sa im prvé čiarky podarili“ a darovali im milé darčeky na pamiatku.

Na záver im pani zástupkyňa Mgr.Zdenka Cirjaková odovzdala diplomy, knižky a balíček prekvapení na pamiatku a každý škôlkár si symbolicky prešiel bránou do školy a zazvonil na zvonec.

Potom už len vrhnúť sa na bohaté občerstvenie, o ktoré sa postarali rodičia. Špeciálne ďakujeme patrí maminke Jakubka Čuvaja za krásne a chutné tortičky.

Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do vytúženej školy a aby boli naďalej takí šikovní a robili všetkým okolo seba radosť.