Oznam prerušené vyučovanie

Oznam

Na základe nepriaznivej epidemiologickej situácie v Spojenej škole internátnej v budove na ulici Dr. Herza po prerokovaní a so súhlasom zriaďovateľa Regionálny školský úrad Banská Bystrica informujeme zákonných zástupcov žiakov, ktorí navštevujú triedy na ulici Dr. Herza, o poskytnutí voľna v rozsahu tri dni. Toto voľno znamená pre žiakov prechod na dištančnú formu vzdelávania v dňoch 25. (utorok) – 27. (štvrtok) januára 2022, ktoré je povinné (s výnimkou choroby).

Dištančné vzdelávanie žiakov bude zabezpečené podľa personálnych možností školy.

Týmto opatrením sledujeme: ochranu zdravia zamestnancov, žiakov a ich rodinných príslušníkov, karanténne opatrenie tried s potvrdenými pozitívnymi prípadmi, predchádzanie ďalšiemu šíreniu ochorenia COVID-19, karanténne opatrenie zamestnancov školy, dôkladnú dezinfekciu priestorov a efektívnosť a kontinuitu výchovno-vzdelávacieho procesu.

Obnovenie prezenčného vyučovania v triedach, ktoré nebudú v karanténe, predpokladáme v piatok 28. januára 2022.

PhDr. Lenka Hricová